Logo
OĞUZKAAN KOLEJİ
BURSLULUK SINAVI

Sınav Başvuru Formu

Açıklama :

  • Sınav Bilgileri bölümünde; Sınava Girmek İstediğiniz Okulumuzu seçtikten sonra yanında açılacak olan işaretine basarak okulumuzun yerini gösteren haritaya ulaşabilirsiniz.
  • Sınav Bilgileri bölümünde; Sınava Girmek İstediğiniz Okulumuz ve Öğrencinin Okuduğu Sınıf alanlarını seçtikten sonra Sınava Girmek İstediğiniz Gün ve Saat bölümü açılacaktır.
  • Öğrenci Bilgileri bölümünde; Doğum Tarihi sahasına tıkladığınızda açılan pencereden önce YIL, daha sonra AY, sonra da GÜN seçimi yapınız.
  • Öğrenci Bilgileri bölümünde; öğrencinin gittiği okulu seçebilmeniz için önce Okulunun Bulunduğu İlçe'yi seçmeniz gerekmektedir. İlçe seçimini yaptıktan sonra o ilçedeki okullar Okulu kısmında listelenecektir. Eğer listede okulunuzu bulamıyorsanız, Okulu kısmındaki DİĞER seçeneğini seçerek altındaki Okulu Diğer bölümüne klavyeden kendiniz giriş yapabilirsiniz.
  • Sınav sonrası internet sitemizde size sunulacak hizmetlerden faydalanabilmek için, öğrencinin T.C. Kimlik Numarasını sisteme doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Eğer numarasını bilmiyorsanız http://tckimlik.nvi.gov.tr adresinden Nüfusa Kayıt Yeri ve Kişi Bilgilerini doldurarak öğrenebilirsiniz.
Sınav Bilgileri
Öğrenci Bilgileri

Önce YIL, ardından AY, sonra GÜN seçimi yapınız.

İletişim Bilgileri

SINAV GİRİŞ BİLGİLERİ