Logo
OĞUZKAAN KOLEJİ
BURSLULUK SINAVI

Sınav Başvuru Formu

Önemli Uyarılar :


  Değerli Veliler,
 1. Çapa Ortaokulumuz için hâlen 4. Sınıfta öğrenim gören öğrencilere kontenjan tanınacaktır.
 2. Bakırköy İncirli Caddesinde açılacak olan ortaokulumuza hâlen 4, 5, 6 ve 7.Sınıfta öğrenim gören öğrencilere kontenjan tanınacaktır.
 3. Maltepe İlkokul ve Ortaokulumuz için hâlen 1, 2, 3, 4, 5, 6 ve 7.Sınıfta okuyan öğrencilere kontenjan tanınacaktır.
 4. Çapa ve Bakırköy Ortaokullarımızda öğrenim görmek isteyen öğrencilere, Çapa ve Bakırköy (Lise) şubelerimizde sınav uygulanacaktır.
 5. Öğrenciler, ancak tek bir okul için sınav başvurusu yapabilirler.

Açıklama :

 • Sınav Bilgileri bölümünde; Sınava Girmek İstediğiniz Okulumuzu seçtikten sonra yanında açılacak olan işaretine basarak okulumuzun yerini gösteren haritaya ulaşabilirsiniz.
 • Sınav Bilgileri bölümünde; Sınava Girmek İstediğiniz Okulumuz ve Öğrencinin Okuduğu Sınıf alanlarını seçtikten sonra Sınava Girmek İstediğiniz Gün ve Saat bölümü açılacaktır.
 • Öğrenci Bilgileri bölümünde; Doğum Tarihi sahasına tıkladığınızda açılan pencereden önce YIL, daha sonra AY, sonra da GÜN seçimi yapınız.
 • Öğrenci Bilgileri bölümünde; öğrencinin gittiği okulu seçebilmeniz için önce Okulunun Bulunduğu İlçe'yi seçmeniz gerekmektedir. İlçe seçimini yaptıktan sonra o ilçedeki okullar Okulu kısmında listelenecektir. Eğer listede okulunuzu bulamıyorsanız, Okulu kısmındaki DİĞER seçeneğini seçerek altındaki Okulu Diğer bölümüne klavyeden kendiniz giriş yapabilirsiniz.
 • Sınav sonrası internet sitemizde size sunulacak hizmetlerden faydalanabilmek için, öğrencinin T.C. Kimlik Numarasını sisteme doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Eğer numarasını bilmiyorsanız http://tckimlik.nvi.gov.tr adresinden Nüfusa Kayıt Yeri ve Kişi Bilgilerini doldurarak öğrenebilirsiniz.

BURSLULUK SINAVI BAŞVURU KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR!


 • Oğuzkaan Koleji Maltepe şubemizde yapılacak olan bursluluk sınavımıza, 2, 3 ve 4.sınıf öğrencileri için kontenjanımız dolmuştur. Yoğun ilginize çok teşekkür ederiz.
Sınav Bilgileri
Öğrenci Bilgileri

Önce YIL, ardından AY, sonra GÜN seçimi yapınız.

İletişim Bilgileri

SINAV GİRİŞ BİLGİLERİ